Bruslení

V úterý 27. 9. půjdeme s dětmi poprvé bruslit. Sejdeme se před 8:00 ve třídě, společně půjdeme do šaten, odcházet ze školy budeme cca v 8:15.

S sebou děti musí mít: vlastní brusle, helmu (pokud nemáte bruslařskou nebo lyžařskou, tak alespoň nějakou), rukavice (nejlépe silnější než prstové), teplé oblečení, čisté tričko na převlečení (děti se propotí), větší svačinu, pití.

Na bruslení jdeme pěšky, není třeba zařizovat průkazku nebo lístky. Naučte předem děti, jak s bruslemi manipulovat. Samozřejmě jim pomůžeme, ale aby nebyly zbytečně nešťastné, pokud nebude hned možné se jim věnovat.

Zkontrolujte, prosím, že všichni odevzdali potvrzení o zdravotní způsobilosti – bez něj nemohou jít děti na led. Děti, které bruslit nebudou, půjdou s námi a budou se dívat z tribuny.

Pokud je mezi maminkami nebo tatínky kdokoliv, kdo bude mít volné dopoledne, uvítáme doprovod (v libovolném množství členů) na zavazování bruslí a pomáhání s převlékáním.

Děkujeme a těšíme se.

(Další bruslení bude za měsíc – 25. 10.)