Jak se nám daří

Začátek docházky do školy zvládáme. Začínáme se orientovat v budově, byli jsme na zahradě na trampolíně i na hřišti.
Učíme se pojmenovat školní pomůcky, poznáváme školní řád a vytváříme si třídní pravidla chování, aby se nám spolu žilo hezky. Učíme se spolupracovat, hezky mezi sebou komunikovat.
Grafomotorické cviky neděláme pro krásu výkresu, ale pro uvolnění ruky. Opakujte s dětmi na velký formát papíru, Nezapomínat na uvolnění kloubu ramene, lokte, zápěstí – děti cviky znají. Nezapomínat na uvolnění kloubu ramene, lokte, zápěstí – děti cviky znají
Učíme se básničky.
MA – Krokujeme a rytmizujeme čísla – počet do 5.
Je třeba nosit obálku “Pošta”. Vkládáme tam písemnosti. Dnes dostali nabídku z agentury kroužků a šachů.
Domácí úkoly zatím označujeme červeným puntíkem, kdo umí písmena, píše DÚ. Nemusíte je podepisovat.
V pátek máme první TV – přinést cvičební úbor.Ten na ven, necháváme v šatně.
Povzbuzujme děti!
Děkuji těm, kdo se již zaregistrovali do Školní On line pokladny. Tř. učitelka