Světýlkový průvod a spaní ve škole

V pondělí 23. 10. se dopoledne učíme, necháme si aktovky ve škole na úterý. Děti, které se přihlásily na spaní ve škole, si přinesou buď hned ráno v pondělí ještě karimatku (kdo má) – jinak využijeme školní (nějaké máme), spacák, příp. malý polštářek, pyžamo, plyšáčka, dobrůtku, pítí prádlo na úterý, zubní kartáček a pastu, malý ručník většinou ve třídě děti mají. Lampion na baterku. Věci jim můžete donést třeba až navečer. Sejdeme se od 18 hodin. Děti by měly být navečeřené, případně něco s sebou mohou přinést- můžeme si udělat večerní hostinu.
Zajístíme – čaj, jogurt, jablka, housky. Uvítáme, když některá maminka neb babička třeba něco upeče (i na snídaní). Děkujeme. Zatím se nám na podobných akcích osvědčilo.
Koupím mléko a křupinky, corn fleks, jogurt.
Svačinu na úterý podepište, dám ji dětem do ledničky. V pondělí 23. bude ovoce do škol a mělo by být i mléko.