Vánoční besídka a vánoční trhy

Vážení rodiče,

bohužel k nám přišly špatné zprávy – čtyři děti se nemohou v daném termínu zúčastnit divadla na vánoční besídce. Vzhledem k tomu, že termín je daný už dlouho a mnoho z Vás mu přizpůsobovalo ostatní aktivity, přesuneme divadelní představení na leden 2018. Dnes navíc chybí šest dětí a je možné, že budou chybět až do konce týdne, nacvičovat bez nich nemá smysl a nestihli bychom to tak, aby se nám to skutečně podařilo. 

Proto v úterý 12. 12. v 16:00 zůstává termín našeho setkání, ale nebudeme hrát připravené divadlo, zazpíváme Vám písničky a řekneme básničky, možná si něco společně vyrobíme. Ochutnávka domácího cukroví vítána, ale samozřejmě není podmínkou. 

I přes všechny starosti a změny se na Vás moc těšíme a doufáme, že si připravíme pěkné vánoční odpoledne.

 

Druhou zprávou je, že ve čtvrtek 14. 12. se půjdeme po první vyučovací hodině (odcházet budeme cca v 9:30) podívat na vánoční trhy na Náměstí Míru. Vracet se budeme na 11:40 rovnou do družiny, první vyučovací hodinu se budeme učit, ale děti si nemusí nosit žádné učebnice ani pracovní sešity, stačí malé batůžky se svačinou, žákovskou knížkou, penálem, dvěma lístky na tramvaj (12 Kč) nebo s průkazem (Lítačkou). Primárně si jdeme trhy prohlédnout a “nasát” vánoční atmosféru, samozřejmě ale dětem můžete dát s sebou nějaké drobné kapesné. V tom případě s nimi proberte možnosti nakupování, aby všechny věděly, jak s penězi zacházet. Pokud byste nás někdo chtěl na trhy doprovodit, budeme rádi za společnost. Prosím pouze o zprávu emailem. 

Děkuji a přeji pěkné odpoledne.

 

Comments are closed.