Informace

V pátek 8. 12. proběhla ve všech druhých třídách depistáž. Výsledky jsou ještě zpracovávány v PPP, prosíme o trpělivost. Jakmile budou výsledky hotové, dostanete je do rukou co nejdříve.

Včera proběhla krásná vánoční besídka, děkuji Vám za spolupráci i za shovívavost. Myslím, že se to dětem navzdory všem překážkám velmi povedlo. Pokud byste měli nějaké pěkné fotky všech nebo více dětí, velmi je uvítám.

Zítra jdeme na vánoční trhy na Náměstí Míru. Učení si děti brát nemusí, pouze angličtinu, pokud mají (vše ostatní k výletu viz příspěvek níže). Učebnice si mohou ráno nechat ve třídě.

Ve čtvrtek 21. 12. bude vánoční burza her, hraček a knížek. Vše je opět uvedeno v příspěvku níže, každopádně pokud se Vaše děti chystají něco prodávat, “poplatek za stánek” je 5 Kč, tyto peníze půjdou do nadačního fondu školy.

V pátek 22. 12. je třídní besídka s rozdáváním dárečků. Všichni by měli znát jméno toho, komu dělají “tajného Ježíška”, tj. kupují drobný dáreček. Prosím Vás, abyste to nenechali pouze na dětech samotných, ale s výběrem dárku jim pomohli. Inspiraci mohou děti najít ve třídě na nástěnce, kam psaly dopisy třídnímu Ježíškovi, tedy ne příliš finančně náročná přání.

Přeji pěkné odpoledne.