Akce v dubnu

AKce v dubnu:

4. 4. 1. hodina zvířátkohraní + učení

Děti si přinesou igelitku, aby si mohly odnést leporela domů a výrobek sovičky.

5. 4. poslední bruslení + učení ČJ a M

V pondělí 9. 4. odcházíme v 7:30 h. od školy a jedeme na prezentaci projektu do DOXU. Budeme promítat fotografie a děti budou mít komentář.

ST 18.4. Den veselých hlaviček (bláznivé účesy, příčesy, paruky, čepice i klobouky) – akce Školního parlamentu

20. 4. Den Země – děti budou zakládat hřbitov odpadků – seznam odpadků bude zveřejněn na stránkách třídy

PO 30.4. ředitelské volno, termín pro platbu ŠvP (tzn. že v tento den musí být částka 3.300,-Kč k dispozici na účtu ŠOP)

V naší třídě je hlášen zatím jeden případ neštovic.

Opět nás čeká sebehodnocení v Žk. Budeme psát ve škole, ale kdo chybí, napište, prosím, krátké věty doma. Děkuji za spolupráci.

MA 2. díl do str. 35

Slabikář do str. 90.

Písanka – do strany, kdy je malé psací C

PK – Jaro – znaky, ptácí – tažní, stálí, jarní květiny, zvířata hospodářská + mláďata,

Pokud bude hezké počasí, začneme na TV chodit ven. (alespoň v pátek tu 2.hodinu ) Připravte dětem oblečení do šatní skříňky.