škola v přírodě

Dobrý den,

zdravíme do Prahy z Hoštic.
Příjezd bez problémů v 10: 30 hod, bylo mírně po dešti. Pak jsme zvládli vybalit, oběd, hry a sportování na hřištích, vycházka – čáp na komíně, krmení černých ovcí, údivy z množství šnečků, půl hodiny škola- psaní zápisku do deníku, hry v herně, návštěva tamního kostela ( v rámci Noci kostelů ) a poslech varhan, pokojná příprava na první noc. Děti jsou šikovné.

Oběd – guláš polévka, maso, rýže, večeře nudle s tvarohem + k doplnění – chléb s máslem, šunka , sýr, zelenina. Dnes kuřecí řízek, zítra svíčková.

Děkujeme za dodání mlsot pro děti ( postupně rozdáváme), drobností, cen na soutěže a medailí na závěr.

Sobota – klube se hezký den. Píšu na etapy- Dopoledne jsme vám psali pohledy a vytáhli jsme kolečkové brusle. Odpoledne půjdeme stavět domečky do lesa a pak zase sportovat. Večer bude diskotéka. Jsem všichni v pořádku. Nikdo si nestýská, ba se ptají děti, kdy pojedeme zase na školu v přírodě?