Dobrý den,

jelikož se na příští týden omlouvá z výuky několik žáků, odneseme si raději věci ze školy co nejdříve.
Ty děti, které již 18. 6. nepřijdou, si odnesou tento týden do pátku vše – ručník, TV, Kufřík s VV, výkresy, přezůvky. Vyklidí šatní skříňku v pátek Dávejte jim velkou igelitku a postupně si do pátku odnesou.

Všechny ostatní děti si také přinesou několikrát igelitku – teď ve středu dostanou výkresy a příští týden kufřík. TV si odnesou příští pátek .

V posledním týdnu se děti nepřezouvají, šatní skříňku vyklidí a předáváme ji prázdnou panu školníkovi dne 25. 6.

V posledním týdnu není plavání ani nepovinná angličtina.

Učebnice do 2. třídy budou děti dostávat 27. 6. – je třeba přinést aktovku! Podepíšeme si ve škole.

Předání vysvědčení je v pátek 29. 6. první hodinu. Poté jdou prvňáci vyprovázet deváťáky na hřiště školy, kde se s nimi rozloučí. Takže vyučování bude končit kolem 9: 30 hod na šk. hřišti

29. 6. je ŠD i dřívější oběd. Prosím, pak nahlásit, kdo bude zůstávat ve ŠD.

Seznam pomůcek do 2. třídy zveřejním včas. Určitě si ale děti ponechají sadu číslic 1- 20 ( nemusí již být v deskách, stačí do gumičky. a doplňky do MA , které měly v krabičce ( peníze, tvary…) budeme potřebovat i v příštím šk. roce.

Pokud bude hezké počasí, můžeme chodit na venkovní bazén Slávie plavat.
50 Kč, batůžek, dvoje plavky ( převlékáme se do suchých , když vylezou z bazénu, ručník, pantofle k vodě, přip. drobné kapesné . Dám vždy vědět podle počasí.

Příští pátek podle počasí plánujeme vycházku kolem přehrady. Vrátíme se do 12: 15 hod. Upřesním.