Poslední týden

Prosím, dejte dětem větší igelitky, aby si mohly odnést všechny věci ze školy .

Vše  si odnést  i ze š. skříňky, nechat  ji otevřenou, prázdnou. V pondělí předáváme. V posledním týdnu se již děti nepřezouvají.

Náhradní zámek , který je ve ŠD dostanou děti také domů, příští rok budeme mít skříňky jinde.

Páteční  vycházka kolem Hostivařské přehrady se vydařila , pochvala dětem, všechno zvládly. Poznávali jsme stromy, sledovali přírodu v lesoparku a na přehradě,  pohráli si na hřišti.

V pondělí – batůžek, penál ŽK. Podle počasí – práce ve třídě, příp. krátká vycházka.

V ŽK jsme si začali psát sebehodnocení, někdo nemá dopsanou celou stránku. Prosím přes víkend doplnit podle svého uvážení.

V úterý proběhne druhy termín běhu Run end help. Děti přijdou ve sportovním oblečení ( + náhradní tričko  na převlečení). Peníze za uběhnutá kola , prosím, pošlete po dětech ve středu nebo ve čtvrtek. Částku podle Vašeho uvážení.  Děkujeme . Finanční obnos spojíme se třídou Žabičky a 3. A  a pošleme nadačnímu fondu La vida ” Život v kufříku”.

Vysvědčení se vydává v pátek  první hodinu. Pokud někdo bude chybět, mohou si rodiče vyzvednou pak v kanceláři školy během prázdnin. Dříve než v pátek nelze vysvědčení vydat. Dejte dětem pevnější desky ( v igelitové košilce je dostanou , ale to je málo), půjdou s tím na hřiště. Páteční oběd odhlaste dětem, které již nepůjdou do ŠD.

V 8: 45 h doprovázíme my prvňáci deváťáky na hřiště školy, kde se s žáky rozloučíme. Děti tedy můžete vyzvednout v 9: 30 na hřišti  školy. Pro děti ve ŠD je oběd dříve – studený obložený talíř.

Děkuji za spolupráci a věřím, že v klidu zvládneme poslední dny školního roku. Tř. učitelka   J. Šumberová