Škola v přírodě

V termínu od pátku 10. května do pátku 17. května 2019 se uskuteční škola v přírodě ve Střelských Hošticích pro třídy 1.A, 1.B a 2.A. Předpokládaná cena za pobyt je 1.700,- Kč , částka zahrnuje program, celodenní výlet do Pohádkové chalupy Mlázovy a návštěvu aquaparku v Horažďovicích, pedagogický a zdravotní dohled. Doprava, ubytování, strava a pitný režim jsou  letos hrazeny z příspěvku MČ Prahy 10, proto je cena takto přijatelná.

Závaznou přihlášku rozdáme dětem na začátku března. Přijímáme prvních 55 přihlášených dětí ze všech tří tříd, které se chystají vyjet.

Další informace budou uvedeny na přihlášce, budou sděleny na třídní schůzce a zveřejněny na webu třídy.

Pokud již nyní víte, že se Vaše dítě školy v přírodě nezúčastní, napište mi to prosím emailem sumberova@zseden.cz

Jitka Čalová, vedoucí školy v přírodě.