Prosba, poděkování a pozvání

Vážení rodiče, vaše děti – naše žákyně a naši žáci přinesou domů pololetní vysvědčení. Jistě víte, že naše vysvědčení má dvě části – klasifikační a slovní. Chceme totiž, aby naši žáci znali nejen známky, jakými je hodnotíme, ale aby od nás dostali informace o tom, co je skryto za známkou – co se ne/dařilo, co a jak by bylo možné zlepšit atd. Jistě si dovedete představit, že nám, učitelům, dá slovní hodnocení hodně práce, ale stojí nám to za to. Prosíme vás, rodiče našich žáků, o spolupráci. Najděte si čas, sedněte si se svými dětmi, přečtěte si spolu slovní hodnocení a popovídejte si o něm. Je to pro vaše děti – naše žáky opravdu důležité. Děkujeme vám za to a zároveň za spolupráci během prvního pololetí. Bez ní by to bylo velmi obtížné.

Vážení rodiče, již několik let pořádáme edukavárny (dřívější název byl „rodičovské kavárny“), ale účast rodičů je dlouhodobě velmi nízká. Ptali jsme se vás, čím to je, a na přání veřejnosti jsme změnili termíny konání. Počet návštěvníků z řad rodičů se však nezvýšil. Mrzí nás to, ale nevzdáváme se. Další kavárnu otevíráme 5. února v 17 hodin ve sborovně a srdečně vás na ni zveme! Budeme si povídat o domácí přípravě do školy, o základních krocích a o tipech, jak ji zefektivnit. Můžete se také těšit na videoukázky dětí při rytmicko pohybovém cvičení. Bude připravena káva, několik druhů čaje, drobné občerstvení…Kavárnu tentokrát zajišťují zejména pedagogové Julie Drahorádová, Barbora Hrabovská, Barbora Hyklová a Vladimír Marek a těšíme se na vás!

Jana Churáčková, ředitelka školy